Lifestyle

www.gadaninki.pl

www.gadaninki.pl

Tak bardzo pragniemy prowadzić zdrowy tryb życia - mądrze i rozsądnie się odżywiać, codziennie zażywać odpowiedniej dawki ruchu oraz zadbać o bardzo ważny w dzisiejszych czasach relaks. Na czym jednak polega owe zdrowe odżywianie? Czy jest to kolejna dieta cud, o których możemy przeczytać w kobiecych magazynach czy na stronach internetowych? Absolutnie nie. Zdrowe odżywianie to zmiana naszych nawyków żywieniowych na zdrowsze, która powinna trwać całe życie.

www.tovo.pl

www.tovo.pl

O tym, czy zaliczamy się do nowoczesnych kobiet, dbających o swój wygląd, świadczą często detale, takie jak starannie wykonany manicure. Zadbane i pomalowane paznokcie będą stanowiły uwieńczenie naszej stylizacji, potrafią nam też dodać pewności siebie. Wszystko to sprawia, że wiele kobiet rezygnuje ze zwykłych drogeryjnych lakierów na rzecz manicuru, jaki możemy zrobić w gabinecie kosmetycznym, a coraz częściej także we własnym domu.

www.babskiswiat.com.pl

www.babskiswiat.com.pl

Bez względu na styl przyjęcia weselnego, krój sukienki czy miejsce w jakim odbywa się ceremonia, pamiętać musisz, że makijaż ślubny powinien w dyskretny i subtelny sposób podkreślać Twoje rysy twarzy, ukrywając przy tym wszelkie niedoskonałości. Maski z tonu pudru czy różu absolutnie nie zrobią z Ciebie księżniczki. Oczy wszystkich i tak zwrócone będą w Twoją stronę jednak nie zrobisz zbyt dobrego wrażenia.

www.miod-malina.pl

www.miod-malina.pl

Miód i mleko znane były już w Starożytności jako drogocenne surowce służące w upiększaniu ciała. Na przestrzeni wieków i lat wciąż odnoszą swoje sukcesy. Co czyni je tak wyjątkowymi? Miód jest produktem wysokoenergetycznym, oprócz glukozy i fruktozy, znajduje się niewielka ilość białek, aminokwasów w tym proliny, oraz enzymów. Wykorzystanie miodów odnajduje medycyna naturalna, stosuje się je w chorobach układu krążenia, oddechowego, pokarmowego i nerwowego.

Dane kontaktowe


Kontakt elektroniczny